1300 vystavovatelů ze 43 zemí –⁠ největší světový veletrh polymerních kompozitních materiálů JEC 2023 v Paříži aneb Promens Zlín byl opět u toho.

JEC Paris 2023 je přední světovou akcí pro průmysl kompozitních materiálů, která nabízí širokou škálu akcí, seminářů a workshopů. Prestižní událost poskytuje odborníkům z oboru platformu pro sdílení znalostí a zkušeností v oblasti kompozitních materiálů a diskusi o nejnovějších trendech v oboru.

V rámci expozice spolupracující firmy Cannon Technos mohli návštěvníci shlédnout i náš výrobek –⁠ díl pro mini rypadla Bobcat. Tento díl vyrábíme v Promens Zlín právě technologií SMC, která je významným segmentem polymerních kompozitů.

Na výstavním stánku společnosti Cannon Technos si více než 30 000 návštěvníků mohlo prohlédnout i díl vyrobený v Promens Zlín technologií SMC pro minirypadla Bobcat. S radostí se zde zastavili i kolegové Jaroslav Bořuta a Martin Vychopeň.
Boční kryt motoru minirypadla Bocat E55 v Promens Zlín vyrábíme právě technologií SMC.

„Pro Promens Zlín představují poznatky z veletrhu JEC jeden z pravidelných a důležitých zdrojů k inspiraci pro vlastní technologický a produktový vývoj.“

Ing. Jaroslav Bořuta, CSc.
manažer rozvoje nových technologií
Nový SMC lis v Promens Zlín od společnosti Cannon Technos. Více si o tomto lisu můžete přečíst na stránkách výrobce: https://www.cannonplastec.com/case-histories/promens-zlin/

Prestižní veletrh JEC Paris pokrývá čtyři hlavní oblasti koncového využití polymerních kompozitních materiálů: