Automotive je segment, v němž můžeme zhodnotit své mnohaleté znalosti, zkušenosti a špičkové technologické vybavení (a také to s nadšením děláme). Je přirozené, že nás budoucnost tohoto oboru zajímá, protože poskytuje nekonečnou motivaci rozvíjet náš potenciál a know-how nejen v oblasti výroby, ale rovněž výzkumu a vývoje.

Během své existence jsme se vyprofilovali jako spolehliví dodavatelé plastových dílů a montážních celků i pro ty nejnáročnější aplikace a navázali jsme cennou spolupráci s leadery napříč všemi souvisejícími segmenty automotive.

Promens Zlín: pro automotive i veřejnou dopravu

Naše výrobky a řešení vylepšují úsek automotive mnoha prvky, jejichž produkce se odehrává obvykle v nižších a středních sériích. Nově jsme do svého pestrého výrobního portfolia přidali také segment Public Transportation, v němž se zaměřujeme na výrobu a úpravu dílů pro kolejová vozidla a letadla.

Náš kompletní automotive & transportation profil představujeme podrobně v novém hi-tech videu:

Co se hýbe, to nás baví!

Promens Zlín se postupně stal vyhledávaným partnerem pro inovace a produkci v oblasti velkoplošných plastových dílů, které slouží v interiérech i exteriérech stavebních strojů, kamionů, nákladních automobilů, autobusů, zemědělských strojů, ale také osobních a užitkových vozů a dodávek.

V poslední době posunujeme kupředu rovněž užitné vlastnosti, design a komfort prostředků veřejné dopravy, naší předností je schopnost vyhovět náročným požadavkům na customizaci, speciální vlastnosti a bezpečnost jednotlivých dílů i komplexních sestav a funkčních celků.

Od ideje po předání zakázky

Do vašeho projektu dokážeme odborně zasáhnout v jakékoli fázi. Máme k dispozici tým expertů odpovídající za stoprocentní kvalitu jednotlivých kroků i té nejmenší zakázky a pokrývající všechny obory, které od profesionálního systémové dodavatele očekáváte.

Tvůrčí a inovativní prostředí podporuje moderní technologické zázemí a šikovné ruce našich více než 300 zaměstnanců, což umožňuje individuální přístup ke každému našemu zákazníkovi.

S čím vám pomůžeme?

 1. R&D
  1. koncepční návrh,
  2. skicování,
  3. 3D modelování,
  4. simulaci a analýzu,
  5. vývoj materiálu,
  6. virtuální prototyp, testování a testovací série,
 2. sériová výroba,
  1. technologie RIM, SMC, vakuové lisování, PU-RIM (Spray)
  2. CNC obrábění,
  3. ruční a robotické lakování,
  4. montáže,
 3. logistika na míru
  1. Just in Time (JIT),
  2. Just in Sequence (JIS).