Contacts

Sales Department

Tel.: +420 577 051 154
sales@promenszlin.com

Purchasing Department

Tel.: +420 577 051 189
purchasing@promenszlin.com

Invoicing

faktury@promenszlin.com

HEADQUARTERS OF PROMENS ZLÍN

Cecilka 38
Zlín 760 01
Czech Republic

Tel: +420 577 051 111
Fax: +420 577 051 137

CRN: 25325442
VAT: CZ25325442

Paintshop

Industrial Zone Zlín – Příluky
U Tescomy 274
Zlín 760 01
Czech Republic

Meet our team

Robert Zatloukal
CEO
Luděk Mráz
PURCHASING MANAGER
Richard Netopil
FINANCE MANAGER

Sales

Roman Bořuta
BUSINESS DEVELOPMENT & SALES MANAGER
✆ +420 603 192 060
✉ ROMAN.BORUTA@PROMENSZLIN.COM
Václav Císař
KEY ACCOUNT MANAGER
✆ +420 601 217 439
☎ +420 577 051 126
✉   vaclav.cisar@promenszlin.com
David Mléčka
KEY ACCOUNT MANAGER
✆ +420 733 789 002
☎ +420 577 051 154
✉ david.mlecka@promenszlin.com
Milan Korkisch
KEY ACCOUNT MANAGER
✆ +420 733 789 012
☎ +420 577 051 179
✉ milan.korkisch@promenszlin.com
Martin Jančar
KEY ACCOUNT MANAGER
✆ +420 733 789 007
✉ martin.jancar@promenszlin.com

R&D

Martin Kadlec
R&D Manager
✆ +420 733 789 039
☎ +420 577 051 187
✉ martin.kadlec@promenszlin.com

Production

Pavel Vaculík
PRODUCTION MANAGER
✆ +420 603 192 067
☎ +420 577 051 138
✉ pavel.vaculik@promenszlin.com
Jarmil Kostka
SUPPLY CHAIN MANAGER
✆ +420 606 714 986
☎ +420 577 051 118
✉ JARMIL.KOSTKA@PROMENSZLIN.COM
Jiří Ševčík
QUALITY MANAGER
✆ +420 603 192 055
☎ +420 577 051 116
✉  jiri.sevcik@promenszlin.com
Peter Ernek
H&S MANAGER
✆ +420 733 789 014
☎+420 577 051 141
✉ peter.ernek@promenszlin.com

HR

Martin Lutonský
HR MANAGER
☎ +420 577 051 149
✆ +420 601 130 043
✉  MARTIN.LUTONSKY@PROMENSZLIN.COM
Marta Kubová
HR BUSINESS PARTNER
☎ +420 577 051 112
✆ +420 733 789 033
✉ marta.kubova@promenszlin.com

We are experienced Tier 1 development suppliers.

Together, we will make your project succeed.

Jak se u nás pracuje?

Jak se pracuje v Promensu?

➔ Máte hlavu otevřenou?
➔ Máte chuť na sobě pracovat?
➔ Proč pracujeme pro nejlepší?

Chci vědět víc!

x