Atmosféru slunce a pohody Jižní Moravy by chtěl mít každý. My si ji nachystali v letním kině s filmem 3Bobule. A ačkoli to bylo bez vína, dobrou náladu jsme si odnesli všichni. Jak to celé proběhlo?

První polovina roku byla náročná. Koronavir, roušky nebo social distancing nejednoho z nás úplně nenadchnul, proto jsme chtěli do druhé poloviny roku vykročit s lehkostí a radostí. S popcornem v ruce!

Letní kino jak se patří. Deku máte?

„Všude je dobře, ale tady je nejlíp,“ zpívá kapela Mirai ve filmové písni. A tak jsme si tuto radu vzali k srdci a letní kino si nachystali tak, aby nám při filmu bylo dobře – pravý filmový popcorn tak nesměl chybět!

Celý film si v této aktualitě samozřejmě nepustíte. Pokud chcete okusit atmosféru našeho letního kina, tak si tady můžete přehrát tento teaser:

Teaser k filmu 3Bobule

Hrajeme první ligu s nejlepšími

Samotnému filmu předcházelo úvodní slovo Sales Managera Zdeňka Rajcha, který představil nejen svůj tým, ale také zákazníky Promens Zlín.

Mezi nimi najdete špičkové firmy z automotive, jako jsou firmy Škoda, VW, MAN, Iveco Bus, Volvo Car a Volvo Construction, Doosan Bobcat, Wacker Neuson a mnoho dalších.

Představujeme kolegům nový vizuální styl Promens Zlín

Protože pracujeme pro nejlepší zákazníky a máme před sebou mnoho výzev, potřebovali jsme udělat zásadní inovaci také v naší vizuální prezentaci. Letní kino pro zaměstnance bylo ideální příležitostí, kdy kolegům novou grafiku představit.

Na základě dobrých vztahů

Děkujeme našim dlouholetým partnerům a dodavatelům, kteří se na uspořádání této akce podíleli – GALATEK a.s., Chropyňská strojírna, a. s., Senoplast spol. s r.o., T-design s.r.o. a Technodat, CAE-systémy, s.r.o.